ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ

ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ

Rota Teknik BEYAZ EŞYA SERVİSİ olarak;  içinde her marka ve modelde çamaşır makineniz için çamaşır makinesi servisi ve çamaşır makinesi tamircisi olarak hizmet vermekteyiz. Uzman Ekiplerimiz tarafından çamaşır makinesi bakımıçamaşır makinesi tamiri ve çamaşır makinesi kart tamiri işlemleri 1 Yıl İşçilik Garantisi ve Orijinal Yedek Parça kullanımı ile yapılmaktadır. Firmamız, yetkili servis konumunda değildir, faaliyetlerini özel servis olarak sürdürmektedir.

Sebebi ne olursa olsun arıza yapan çamaşır makinenize haftanın 7 günü 24 saat servis hizmeti sunmaktayız. Arıza yapan çamaşır makineniz için hemen servisimizi arayabilirwhatsapp üzerinden veya teklif formumuzu doldurarak randevu talep edip bizimle anında iletişime geçebilirsiniz. Adresiniz alınarak arıza kaydınız oluşturulacak ve ekiplerimize derhal bilgi verilerek en kısa sürede sizlere ulaşım sağlanacaktır. Arızalı kombinizi baştan sona kontrol edecek olan teknisyenlerimiz sorun hakkında bilgi ve masraf tutarını belirterek sizin onay vermeniz durumunda tamirat işleminizi gerçekleştirecektir.

Gelişen teknolojileri takip eden uzman personelimiz, farklı çamaşır makinesi markalarının servis çalışmaları için yeterlilik belgesi olan sertifikalara sahiptir. Sahibi olduğunuz çamaşır makinesi için bakımdan montaja, arıza giderilmesinden parça değişimine kadar tüm sorumluluk firmamıza ait olacaktır. İşçilik ya da değişen parça için garantili olarak gerçekleştireceğimiz çalışmalarımızda, her zaman uygun fiyat politikasını müşterilerimize yansıtıyoruz. Müşterilerin çamaşır makinesi teknik servisi hizmeti alırken kaygılarını, yılların vermiş olduğu tecrübe ile çok iyi bilen firmamız, tüm çalışmasını güven ekseninde gerçekleştirmeye ve en iyi hizmeti sunmaya çalışarak gerçekleştirir. Sorunsuz çalışan ve yaşam konforunuzu kesintiye uğratmayacak biçimde hızlı çözüm ile çamaşır makinesi servisi hizmeti alacağınızı bilmelisiniz. Bu ayrıcalıklı ve kaliteli servis hizmeti için çok yüksek maliyetler ödemek zorunda da kalmayacaksınız.

ÇAMAŞIR MAKİNESİ BAKIMI

Çamaşır Makinesi Bakımı ilk olarak can ve mal güvenliği açısından çok önemlidir. Çamaşır Makinesi Bakımında her sene gelip elektrik/su kaçağı veya başka bir sorun var mı kontrol edilir. Çamaşır Makinesinin genel kontrolden geçirilmesi, içeriğinin ve parçaların temizlenmesi, gerekli olan ayarların yapılması işlemidir. Çamaşır Makinesi Tamircisi olarak alanında deneyimli ekibimiz ile her marka ve modelde çamaşır makineniz için çamaşır makinesi bakımı işlemlerini güvenli ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

ÇAMAŞIR MAKİNESİ TAMİRİ

Çamaşır Makinesi Tamiri işlemi arıza durumu ne olursa olsun uzman müdahalesi gerektirmektedir. Çamaşır Makinelerinde meydana gelen arızaların tespitinden tutun da arızaların onarım aşamasına kadar olan uygulamalar uzmanına bırakılmalıdır. Çamaşır Makinesi Tamircisi olarak alanında uzman ekibimiz tarafından her marka ve modelde çamaşır makineniz için güvenliprofesyonel ve 1 Yıl İşçilik ve Orijinal Yedek Parça Garantisi ile çamaşır makinesi tamiri hizmeti sunmaktayız.

ÇAMAŞIR MAKİNESİ KART TAMİRİ

Çamaşır Makinelerinde elektronik kart tamiri yapılabilir. Fakat bu işlem elektronik kartın arıza durumuna bağlı olarak değişmektedir. Bazı arıza durumlarında kart tamiri mümkün olmaz. Böyle durumlarda kart temin edilebilir ise değişimi yapılmaktadır. Çamaşır Makinesi Kart Tamircisi olarak alanında uzman ekibmizle her marka ve modelde çamaşır makineniz için çamaşır makinesi kart tamiri hizmeti sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet başlat
TEKNİK DESTEK
Merhaba
Nasıl yardımcı olabilirim?
HEMEN ARA