AKHİSAR BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Beyaz Eşya Teknik Servisi Akhisar
Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatımızı kolaylaştıran makinelerde bir değişikli göstermeye başladı. Evlerimizde en çok kullandığımız beyaz eşyalar gerçekten hayatımıza büyük kolaylık katmıştır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırınlı ocak en çok kullanılan beyaz eşyalar arasında yer alır. Beyaz eşyalar özellikle ev hanımlarının en büyük yardımcısıdır. Zamanın da elde zahmet çekerek yıkadıkları bulaşıkları ve çamaşırları şimdi beyaz eşyalar sayesinde tek tuş ile yıkayabilmekteler. Pekii, hayatımızı bu kadar kolaylaştıran beyaz eşyalarda en çok hangi arızalar görülür.
En çok arıza veren beyaz eşyalardan bir tanesi çamaşır makinesidir. Çamaşır makineleri birçok sebepten dolayı arıza verebilirler. Çamaşır makinelerinde en çok rastlanan sorun su almama veya su boşaltmama sorunudur. Bu soruna sebep olacak birçok neden vardır. En basit neden su alacak çeşme kapalıdır veya su çıkışında ki hortum tıkalıdır. Bu tür durumlarda çeşmeyi ve hortumu kontrol etmeniz yeterli olacaktır. Ama sorun iki kısımda da değil ise akhisar Beyaz Eşya Teknik Servisi uzmanlarımızdan yardım istemeniz gerekmektedir. Akhisar Teknik Servis uzmanlarımız makinenizi titizlik ile tamir eder ve sizin için en iyi çözüm yolunu bulur.
Beyaz eşyalarda en çok sorun çıkaran bir diğer üründe buzdolabıdır. Buzdolaplarını belli bir süre kullanırsınız. Fakat buzdolabınızı belli bir süre kullandıktan sonra sorun yaşamaya başlarsınız. Buzdolabı ile ilgili en çok rastlanılan sorunların başında buzdolabının soğutmaması gelmektedir. Buzdolabının soğutmama sorunu genelde kullanıcı kaynaklı bir problemdir. Buzdolabınız soğutmuyorsa birkaç kontrolden geçirmeniz gereken husus vardır. İlk olarak buzdolabının soğuk hava girişlerinin önünde eşya olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Eğer eşya yok ve yine de soğutmuyorsa buzdolabınızın soğukluk ayarına termostattan bakmalısınız. Eğer sorun orada da değil ise Akhisar Beyaz Eşya Teknik Servisi uzmanlarımızı arayarak buzdolabınızın gazına baktırmalısınız. Kurumsal firmamızdan uzman ekipler hızlıca gelir ve buzdolabınızda ki sorunu profesyonellik ile çözer. Tecrübeli kadromuz ile kesinlikle tamir garantili hizmet vermekteyiz.

Her türlü bilgi teknik destek için bizlere 7/24 ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız; 05327029762 02364141806

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet başlat
TEKNİK DESTEK
Merhaba
Nasıl yardımcı olabilirim?
HEMEN ARA